Všetko o tapetovaní

Všetko o tapetovaní

Priestory vášho bytu sa vám zdajú už niekoľko rokov rovnaké. Už nepomáha ani dokupovanie nábytku, dekorácií a iných lapačov prachu! Je správny čas na zmenu. Tapety sa vracajú zase do módy. Široká ponuka tapiet a tapetových lemov vám určite vnukne mnoho nápadov.

Priprava povrchu

Priprava povrchu

Aj pri stavbe domu sú vždy najdôležitejšie základy. Rovnako je to aj pri tapetovaní. V tejto sekcii nájdete informácie o tom, na čo si dať pozor.

O tapetách

O tapetách

Ponuka tapiet je veľmi široká. Každá tapeta je iná. Akú tapetu zvoliť? Papierovú, či vinylovú? Akú tapetu použiť do kúpeľne a akú do kuchyne?

O lepidlách na tapetovanie

Lepidlá a ostatné produkty

Sortiment Metylan ponúka produkty od prípravy podkladu až po správne lepidlo, či špeciálne produkty na dokončovacie práce.

Pred tapetovaním

Pred tapetovaním

Základy máte zvládnuté, môžete prejsť k ďalšiemu kroku. V tejto sekcii zistíte ako vybrať tapetu, aké náradie pripraviť a samozrejme ešte viac...

Tapetovanie

Tapetovanie

Tapetovanie nikdy nebolo také jednoduché. Ako postupovať pri tapetovaní sa dozviete v tejto sekcii.

Tipy a Triky

Tipy a Triky

Už len zvládnuť pár detailov, ktoré občas bývajú ťažkým orieškom. S nami to zvládnete. Navštívte sekciu Tipy a Triky a zrazu zistíte aké je to jednoduché!Henkel - Kvalita pre profesionálovZavřít
Metylan - Sponzor MS v hokeji 2017